Předzesilovač REX 3

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Předzesilovač REX 3 znamená 25 let nekompromisního designu BAT

Vyvrcholením 25ti-leté technické dokonalosti BAT je plně symetrický předzesilovač REX 3. Reprezentuje vrchol puristického přístupu společnosti k vytvoření jedinečného řídícího audio centra.
18ti-elektronkový REX 3 předčí svou nejvyšší úrovní průzračnosti a muzikálnosti kterýkoliv předzesilovač ve slavné historii BAT. Jeho nový vzhled je doplněn i vylepšením jeho vnitřních obvodů.
Inovativní dvou komponentní uspořádání REX 3 obsahuje elektronkový předzesilovač s výstupními transformátory s amorfním jádrem 2. generace, navinuté nejjemnějším drátem OFC od firmy Cardas Audio a samostatný napájecí modul. 10ti-elektronkový napájecí modul obsahuje olejové kondenzátory v provedení SuperPak. Co se týče zvuku, tyto rozhodující komponenty nabízejí jemnější dynamiku a průzračnost ve srovnání s předchozí generací REX. Snadno obsluhovatelný REX 3 se může také pochlubit perfektním uživatelským rozhraním a spoustou přizpůsobitelných možností. Patentovaným elektronickým potenciometrem si v REX 3 můžete vždy nastavit tu správnou hlasitost.

Elektronkový napájecí modul nyní v provedení
SuperPak druhé generace.

Pro podporu předzesilovače při zpracování signálu, je REX 3 vybaven samostatným napájecím modulem s 10ti elektronkami, se dvěma velkými toroidními transformátory v ideální dual mono konfiguraci. Elektronkové usměrňovače a uživatelsky konfigurovatelné zdroje proudu – stejně jako elektronkové derivační regulátory střídavého proudu – poskytují další úrovně vyhlazení. Koncový filtrační stupeň využívá nejnovější konstrukční provedení SuperPak od BAT, obsahující další olejové kondenzátory pro dosažení ještě nižší hladiny šumu.

Nekompromisní předzesilovač REX 3 Unistage

Signál v REX 3 je přenášen pouze přes jednostupňový zesilovač bez použití zpětné vazby. Osm superelektronek 6H30 v předzesilovači dodává proud mimořádné intenzity s nízkoimpedanční budicí kapacitou. Ve skutečnosti by však REX 3 potřeboval pro stejnou dodávku proudu více jak tři desítky elektronek 6922!
Ale tím REX 3 nekončí. Představte si robustní elektronkový napájecí zdroj navržený k dodávce takovéhoto okamžitého proudu a hned máte lepší představu o jeho nesrovnatelných schopnostech.

Více než jen předzesilovač s externím napájením

REX 3 nepředstavuje pouze předzesilovač s externím napájecím zdrojem. Konvenční typ dělení trpí několika známými nevýhodami, zejména je to vysoká impedance odděleného napájení. Řídicí předzesilovač REX 3 nabízí výhodu nízkoimpedančního lokálního napájení při zachování možnosti k upgradu pro majitele předzesilovače VK-53SE. BAT navrhla každý komponent tak, aby obsahovala kompletní zdroj napájení pro jednu polaritu. Ba co víc, velikost každého jednotlivého zdroje se dá porovnat s velikostí mnoha výkonových zesilovačů!

Extrémní výkon znamená podmanivou reprodukci hudby

REX 3 se dá snadno ovládat i dálkovým ovladačem. Pojmenujte své vstupy. Upravte hlasitost vstupu MOVI pro pohodlné ovládání Vašeho domácího kina pomocí DO. Vyberte fixní vyvážení pro gramovstup tak, aby to vyhovovalo i pro starší gramofonovou desku. Možnosti jsou, jak se zdá nekonečné. Nejdůležitější, co REX 3 poskytuje, jsou naprosto fascinující úrovně průzračnosti, dynamiky a textury. Oba moduly s 18ti-elektronkami Vám umožní uslyšet a ucítit sílu, jemnost a krásu hudby tak, jako nikdy dosud.

Předzesilovač REX 3

Technické údaje

Napájecí zdroj předzesilovače:
Třetí generace SuperPak: 8x50uF Hybridní Silver oil/Silver gold/oil bypass kondenzátory

Externí napájecí zdroj:

Třetí generace SuperPak: 4x50uF Hybridní Silver oil/Silver gold/oil bypass kondenzátory

Signalová cesta:
Plně symetrická konstrukce od vstupu po výstup Unistage ™ design s pouze jedním stupněm zesílení bez kondenzátorů v signálové cestě

Výstupy:
Druhá generace Výstupních transformátorů navinutých OFC měděným drátem od firmy Cardas bez globální zpětné vazby
Main: 2 x XLR
Tape: 1 x XLR

 

 

Vstupy:
5 x XLR

Maximální zisk:
18dB

Regulace hlasitosti:
140 kroků s rozlišením 0.5dB

Frekvenční rozsah:
2Hz to 200kHz

Minimální vstupní impedance:
100kΩ

Výstupní impedance:
200Ω

Odstup (neváháváno):
-110dB

Zkreslení při výstupním napětí 2V:
0.005%

Maximální výstupní signál:
40V

Absolutní polarita:
0°/180°

Příkon:
Předzesilovač: 250VA
Napájecí zdroj:  250VA

Použité elektronky:
Předzesilovač: 8x 6H30
Napájecí zdroj: 2x 5AR4, 4x 6C19, 2x 6H30, 2x 6C45

Rozměry:
Předzesilovač: 48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5.75″ x 15.5”)
Napájecí zdroj: 48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5.75″ x 15.5”)

Hmotnost:
Předzesilovač: 19kg (42lb)
Napájecí zdroj: 16,5kg (36Ib)

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač REX 3