Předzesilovač REX 3

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Předzesilovač REX 3 znamená 25 let nekompromisního designu BAT

Vyvrcholením 25ti-leté technické dokonalosti BAT je plně symetrický předzesilovač REX 3. Reprezentuje vrchol puristického přístupu společnosti k vytvoření jedinečného řídícího audio centra.
18ti-elektronkový REX 3 předčí svou nejvyšší úrovní průzračnosti a muzikálnosti kterýkoliv předzesilovač ve slavné historii BAT. Jeho nový vzhled je doplněn i vylepšením jeho vnitřních obvodů.
Inovativní dvou komponentní uspořádání REX 3 obsahuje elektronkový předzesilovač s výstupními transformátory s amorfním jádrem 2. generace, navinuté nejjemnějším drátem OFC od firmy Cardas Audio a samostatný napájecí modul. 10ti-elektronkový napájecí modul obsahuje olejové kondenzátory v provedení SuperPak. Co se týče zvuku, tyto rozhodující komponenty nabízejí jemnější dynamiku a průzračnost ve srovnání s předchozí generací REX. Snadno obsluhovatelný REX 3 se může také pochlubit perfektním uživatelským rozhraním a spoustou přizpůsobitelných možností. Patentovaným elektronickým potenciometrem si v REX 3 můžete vždy nastavit tu správnou hlasitost.

Elektronkový napájecí modul nyní v provedení
SuperPak druhé generace.

Pro podporu předzesilovače při zpracování signálu, je REX 3 vybaven samostatným napájecím modulem s 10ti elektronkami, se dvěma velkými toroidními transformátory v ideální dual mono konfiguraci. Elektronkové usměrňovače a uživatelsky konfigurovatelné zdroje proudu – stejně jako elektronkové derivační regulátory střídavého proudu – poskytují další úrovně vyhlazení. Koncový filtrační stupeň využívá nejnovější konstrukční provedení SuperPak od BAT, obsahující další olejové kondenzátory pro dosažení ještě nižší hladiny šumu.

Nekompromisní předzesilovač REX 3 Unistage

Signál v REX 3 je přenášen pouze přes jednostupňový zesilovač bez použití zpětné vazby. Osm superelektronek 6H30 v předzesilovači dodává proud mimořádné intenzity s nízkoimpedanční budicí kapacitou. Ve skutečnosti by však REX 3 potřeboval pro stejnou dodávku proudu více jak tři desítky elektronek 6922!
Ale tím REX 3 nekončí. Představte si robustní elektronkový napájecí zdroj navržený k dodávce takovéhoto okamžitého proudu a hned máte lepší představu o jeho nesrovnatelných schopnostech.

Více než jen předzesilovač s externím napájením

REX 3 nepředstavuje pouze předzesilovač s externím napájecím zdrojem. Konvenční typ dělení trpí několika známými nevýhodami, zejména je to vysoká impedance odděleného napájení. Řídicí předzesilovač REX 3 nabízí výhodu nízkoimpedančního lokálního napájení při zachování možnosti k upgradu pro majitele předzesilovače VK-53SE. BAT navrhla každý komponent tak, aby obsahovala kompletní zdroj napájení pro jednu polaritu. Ba co víc, velikost každého jednotlivého zdroje se dá porovnat s velikostí mnoha výkonových zesilovačů!

Extrémní výkon znamená podmanivou reprodukci hudby

REX 3 se dá snadno ovládat i dálkovým ovladačem. Pojmenujte své vstupy. Upravte hlasitost vstupu MOVI pro pohodlné ovládání Vašeho domácího kina pomocí DO. Vyberte fixní vyvážení pro gramovstup tak, aby to vyhovovalo i pro starší gramofonovou desku. Možnosti jsou, jak se zdá nekonečné. Nejdůležitější, co REX 3 poskytuje, jsou naprosto fascinující úrovně průzračnosti, dynamiky a textury. Oba moduly s 18ti-elektronkami Vám umožní uslyšet a ucítit sílu, jemnost a krásu hudby tak, jako nikdy dosud.

Předzesilovač REX 3

Technické údaje

Vstupy
5x XLR

Výstupy – Main (hlavní)
2x XLR

Výstupy – Tape
1x XLR

Maximální zisk
18 dB

Globální zpětná vazba
žádná

Rozlišení ovládání hlasitosti
0,5 dB

Ovládání hlasitosti (počet kroků)
140

Frekvenční rozsah
2 Hz až 200 kHz

Vstupní impedance (minimum)
100 kΩ

Výstupní impedance
200 Ω

Šum (nevážený)
-100 dB

Zkreslení na výstupu 2 V
0,005%

Maximální výstupní signál
50 V

Absolutní polarita
přepínatelná

Osazení elektronkami:
-předzesilovač
8x 6H30
– napájecí zdroj
2x 5AR4, 4x 6C19, 2x 6H30, 2x 6C45

Příkon:
– předzesilovač
220 VA
– napájecí zdroj
250 VA

Rozměry – každý modul
48 x 14,5 x 39 cm  /  19″ x 5,75″ x 15,5″

Hmotnost:
– předzesilovač
18 kg  /  40lb.
– napájecí zdroj

16 kg  /  36lb.

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač REX 3