Předzesilovač VK-90

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Výstupní transformátory druhé generace poskytují výjimečnou čistotu

Díky vysokému proudu a jednofázové topologii s výstupním transformátorem je VK-90 nejlepší předzesilovač v jednom šasi jaký kdy Balanced Audio Technology vyrobila. Na výstupní transformátory druhé generace byl použit ten nejjemnější měděný drát společnosti Cardas, aby se dosáhlo referenční úrovně tohoto vyváženého designu s nulovou zpětnou vazbou.  Každý transformátor je v pouzdře z mu-metalu z důvodu stínění pro maximální čistotu signálu a izolaci šumu. Elektricky tyto transformátory druhé generace zlepšují schopnost VK-90 řídit zátěže s nízkou impedancí. Zvukově nabízejí vyšší transparentnost než předchozí generace.

Uživatelsky přívětivé rozhraní a přizpůsobitelné možnosti

VK-90, který se může pochlubit jedním z nejflexibilnějších uživatelských rozhraní v oboru, nabízí přizpůsobitelné možnosti, které sahají od regulace jasu displaye až k pojmenování vstupů. Lze jej také plně upgradovat na předzesilovač REX 3. Hlasitost můžete kdykoli plynule regulovat díky patentovanému atenuátoru, který nabízí 140 kroků s rozlišením 0,5 dB. V konstrukci jsou použity diskrétní rezistory s kovovým filmem a nevyužitý signál je připojen na zem. Od hlubokých basů po mimořádnou dynamiku a průzračnost je VK-90 Vaší novou referencí.

Podívejme se pod kapotu: Osm SuperTube 6H30

Před více než deseti lety představila společnost BAT světu SuperTube 6H30. VK-90 navazuje na tradici pomocí osmi 6H30 SuperTubes k docílení mimořádně silného proudu s nízkou impedancí. Jak BAT napsal na úvod „srovnání elektronky SuperTube 6H30 se standardní elektronkou 6922 je jako srovnání závodního vozu Formule 1 s rodinným sedanem.“ Ve VK-90 je signál účinně přenášen pouze v jednom stupni zesílení. Obvod Unistage™ poskytuje maximální jednoduchost zesílení příchozího signálu pouze jednou, aniž by se používala globální zpětná vazba pro zdvojnásobení zpětné integrity přímého signálu.

Průlomový design: SuperPak třetí generace

VK-90 má ve své konstrukci napájecího zdroje zcela novou, třetí generaci SuperPak Balanced Audio Technology. Představuje významné přehodnocení toho, čeho je možné dosáhnout u zařízení pro ukládání energie. Poprvé je BAT SuperPak vybaven hybridní konstrukcí, která zahrnuje dva kondenzátory zalité do každé jednotlivé skořepiny. Součástí konstrukce Gen 3 je další kondenzátor (stříbro v oleji) nejvyšší možné kvality bez ohledu na cenu. Každé dva kondenzátory jsou spojeny a poté zality do nového nízko rezonančního pouzdra. Výsledek: Nízkoúrovňové detaily jsou jasně odhaleny nevynuceným způsobem, zatímco celkový zvuk má okouzlující sladkost a přirozenost v celém rozsahu.

Předzesilovač VK-90

Technické údaje

Napájecí zdroj:
Třetí generace SuperPak: 8x50uF Hybridní Silver oil/Silver gold/oil bypass kondenzátory

Signalová cesta:
Plně symetrická konstrukce od vstupu po výstup Unistage ™ design s pouze jedním stupněm zesílení bez kondenzátorů v signálové cestě

Výstupy:
Druhá generace Výstupních transformátorů navinutých OFC měděným drátem od firmy Cardas bez globální zpětné vazby
Main: 2 x XLR
Tape: 1 x XLR

Vstupy:
5 x XLR

Maximální zisk:
18dB

Regulace hlasitosti:
140 kroků s rozlišením 0.5dB

Frekvenční rozsah:
2Hz to 200kHz

Minimální vstupní impedance:
100kΩ

Výstupní impedance:
200Ω

Odstup (neváháváno):
-110dB

Zkreslení při výstupním napětí 2V:
0.005%

Maximální výstupní signál:
40V

Absolutní polarita:
0°/180°

Příkon:
250VA

Použité elektronky:
8x 6H30

Rozměry:
48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5.75″ x 15.5”)

Hmotnost:
19kg (42lb)

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač VK-90