Předzesilovač VK-80

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Průlomový design: BAT SuperPak třetí generace

Předzesilovač VK-80 obsahuje ve svém napájecím zdroji zcela novou, třetí generaci SuperPak společnosti Balanced Audio Technology. Je to významné přehodnocení toho, čeho je možno dosáhnout u zařízení pro ukládání energie. Poprvé je BAT SuperPak vybaven hybridní konstrukcí, která zahrnuje dva kondenzátory zalitých do jednotlivých skořepin. Součástí konstrukce Gen 3 je další kondenzátor (stříbro v oleji) nejvyšší nabízené kvality bez ohledu na cenu. Každé dva kondenzátory jsou poté sestaveny a zality do nového nízko rezonančního pouzdra. Výsledek: Nízkoúrovňové detaily jsou  jasně odhaleny nevynuceným způsobem, zatímco celkový zvuk má okouzlující sladkost a přirozenost v celém rozsahu.

Nový průmyslový design pro estetiku, flexibilní rozhraní pro pohodlí

Vizuálně má VK-80 elegantní průmyslový design, který byl poprvé představen u vlajkové lodi systému BAT REX 3. Elegantní architektura je doplněna výkonným a snadno ovladatelným uživatelským rozhraním. Displej můžete pohodlně ztlumit pomocí dálkového ovladače BAT. Okamžité ztlumení hudby stiskem tlačítka MUTE. Rovněž můžete přepnout fázi, abyste zjistili, zda je záznam ve správné polaritě. Jednotlivé vstupy lze pojmenovat. Například název vstupu pro přehrávání z domácího kina pojmenujte „THTR“. Poté upravte hlasitost vstupu THTR a ovládejte systém domácího kina pomocí dálkového ovladače PRE / PRO. Milujete analog? Jednoduše si objednejte svůj VK-80 s phono kartou VK-P3 od BAT, která nabízí MM i MC.

Vynikající návrh transformátoru je nyní ještě lepší

VK-80 obsahuje výstupní transformátory druhé generace využívající nejlepší měděné dráty firmy Cardas. Se svými výstupy spojenými s transformátorem druhé generace nabízí VK-80 mimořádně dynamické a transparentní ztvárnění původní hudební události. Každý ze výstupů spojených s výstupním transformátorem předzesilovače, který je zapouzdřen v mu-metalovém stínění, zabezpečující zachování čistoty přenosu signálu podstatně lepší než jakýkoli kondenzátor. VK-80 navazuje na tradici pomocí čtyř 6H30 SuperTubes k docílení mimořádně silného proudu s nízkou impedancí. Pro větší pohodlí plně symetrický VK-80 nabízí XLR i RCA vstupy (stejně jako výstupy).

Už se nikdy nestarejte o úrovně hlasitosti

Signál v předzesilovači VK-80 je účinně přenášen pouze jedním stupněm zesílení. Obvod Unistage™ poskytuje maximální jednoduchost zesílení příchozího signálu pouze jednou, aniž by se používala globální zpětná vazba pro zdvojnásobení zpětné integrity přímého signálu. Hlasitost můžete kdykoli plynule regulovat díky patentovanému atenuátoru, který nabízí 140 kroků s rozlišením 0,5 dB, které poskytují opětovné naprosto přesné nastavení hlasitosti.

Předzesilovač VK-80

Technické údaje

Napájecí zdroj:
Třetí generace SuperPak: 4x50uF Hybridní Silver oil/Silver gold/oil bypass kondenzátory

Signalová cesta:
Plně symetrická konstrukce od vstupu po výstup Unistage ™ design s pouze jedním stupněm zesílení bez kondenzátorů v signálové cestě

Výstupy:
Druhá generace Výstupních transformátorů navinutých OFC měděným drátem od firmy Cardas bez globální zpětné vazby
Main: 1x XLR + 1x RCA
Tape: 1x RCA

Vstupy:
2 x XLR + 3 x RCA

Maximální zisk:
18dB

Regulace hlasitosti:
140 kroků s rozlišením 0.5dB

Frekvenční rozsah:
2Hz to 200kHz

Minimální vstupní impedance:
100kΩ

Výstupní impedance:
300Ω

Odstup (neváháváno):
-96dB

Zkreslení při výstupním napětí 2V:
0.005%

Maximální výstupní signál:
30V

Absolutní polarita:
0°/180°

Příkon:
150VA

Použité elektronky:
4x 6H30, 2x 6C19

Rozměry:
48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5.75″ x 15.5”)

Hmotnost:
18kg (40lb)

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač VK-80