Hybridní integrovaný zesilovač VK-3500

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Úžasná síla, bohatá muzikálnost

Integrovaný zesilovač VK-3500 společnosti Balanced Audio Technology ztělesňuje jednoduchost bez kompromisů. Nabízí audiofilům hudební jemnost bez omezení a výjimečný výkon v jednom praktickém balení. Kombinuje v sobě elektronkový předzesilovač BAT s 6H30 SuperTube (které se používají ve vlajkové lidi REX 3) a tranzistorový koncový stupeň, čímž získáte úžasný výkon spojený s bohatě strukturovanou muzikálností. Poskytuje vysoký výkon 150W na kanál do zátěže 8 ohmů a dvojnásobený výkon 300W do zátěže 4 ohmy. Otevřený, jemný a přirozený VK-3500 umožňuje každé místnosti dýchat vynikající hudbou.

Olejové kondenzátory druhé generace v revidované sekci předzesilovače

Již léta používá Balanced Audio Technology ve svých špičkových designech olejové kondenzátory. Olej poskytuje kondenzátoru správné tlumení, takže signál, který jím prochází nerezonuje. Zatímco neolejový kondenzátor může zpočátku znít zajímavěji, při delším poslechu tyto rezonance mohou například u klavíru způsobovat příliš ostrý zvuk podobný tomu, co člověk může slyšet u nedokonalých digitálních filtrů. BAT s potěšením představuje olejové kondenzátory druhé generace v sekci předzesilovače VK-3500, které poskytují maximum v organické, přirozené hudební reprodukci.

Pokročilé obvody: Design k 25. výročí

Mnoho integrovaných zesilovačů nabízí pohodlí a nic jiného. VK-3500 je jiný. Jeho obvody a konstrukce udržují nekompromisní kvalitu, která se nachází ve stěžejních komponentech BAT. Koncový stupeň využívá symetrický bipolární design; sekce předzesilovače používá stejnou topologii designu 6H30 SuperTube Unistage použitou u vlajkových předzesilovačů BAT. A aby to vypadalo tak dobře, jak to zní, VK-3500 se vyznačuje nádherným průmyslovým designem, který byl poprvé představen u vlajkové lodi systému BAT REX 3.

Výjimečná univerzálnost, včetně

Phono karty 

 

Neuvěřitelně všestranný model VK-3500 lze konfigurovat tak, aby splňoval téměř všechny systémové požadavky. Programovatelné uživatelské rozhraní umožňuje snadné propojení se systémem domácího kina. Změňte názvy vstupů, přepněte polaritu nebo ztlumte hudbu jediným dotykem – to vše z dodávaného dálkového ovládaní vyrobeného z masivního hliníku. Na přání může být váš VK-3500 vybaven Phono modulem, se kterým získáte vynikající reprodukci vaší sbírky analogových záznamů. Dodatečně vestavný Phono předzesilovač podporuje přenosky MM i MC. Rovněž můžete použít elektronkový výstup předzesilovače pro ovládání koncového zesilovače v další místnosti.

Hybridní integrovaný zesilovač VK-3500

Technické údaje

Konfigurace:
Hybridní stereofonní plně symetrický integrovaný zesilovač

Předzesilovač:
2 x 6H30

Koncový zesilovač:
Tranzistorový plně symetrická konstrukce
od vstupu po výstup Unistage™ design s pouze jedním
stupněm zesílení bez kondenzátorů v signálové cestě

Vstupy:
2 x XLR + 3 x RCA

Výstupy:
Výstup předzesilovače: 2 x XLR
2 páry (L + P) Cardas reprosvorky – zlacené

Regulace hlasitosti:
140 kroků s rozlišením 0,5dB

 

Konstrukce šasi:
Výroční (25 let) celohliníková konstrukce

Výstupní výkon:
Výstupní výkon pro jeden kanál 8Ω/4Ω:
150W / 300W

Frekvenční rozsah:
2Hz – 180kHz
Vstupní impedance: (každá fáze):
100 kΩ

Rozměry:
48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5,75” x 15,5”)

Hmotnost:
23kg (50lb)