Gramofonový předzesilovač VK-P80

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Zisk 6C45 přináší vynikající hudební projev

VK-P80 od Balanced Audio Technology používá podobnou konfiguraci zesílení, jako je tomu u referenčního phono předzesilovače VK-P90. Tato konfigurace používaná ve vlajkové lodi BAT využívá VK-P80 také 10 elektronek v symetrické konfiguraci s nulovou zpětnou vazbou. Elektronky použité ve zdroji proudu zajišťují, aby poskytly skutečnou texturu, pro kterou je analog proslulý. Navíc jeho jedinečný stupeň zesílení využívá elektronky 6C45 k dosažení vyššího výkonu pro další zesílení a široce otevřené průhlednosti. Pokud jde o všestrannost, duální mono konstrukce VK-P80 a obrovské energetické rezervy jsou spojeny s rozsáhlou flexibilitou pro nastavení MM i MC přenosek. Všechna vaše LP budou s VK-P80 v analogovém řetězci vyznamenány.

Duo-Pak a olejové kondenzátory druhé generace zvyšují stabilitu

Technologie Balanced Audio Technology již roky využívá olejové kondenzátory u svých špičkových přístrojů. Olej poskytuje kondenzátoru správné tlumení, takže signál, který jím prochází, nerezonuje. Zatímco neolejový kondenzátor může zpočátku znít zajímavěji, při delším poslechu tyto rezonance mohou například u houslí způsobovat příliš ostrý zvuk a způsobí, že symfonický orchestr zní nepřirozeně a metalicky. BAT s potěšením představuje olejové kondenzátory druhé generace ve VK-P80 jak pro mezistupňové propojení, tak pro nový výstup Duo-Pak. Výsledek: Otevřenější a dynamičtější portrét hudby, který zachovává charakteristický naturalismus BAT.

Extrémní flexibilita a zvuková transparentnost

VK-P80 využívá diferenciální zapojení RIAA, což umožňuje snadné nastavení a lepší potlačení šumu v běžném režimu. Zcela pasivní obvod má méně komponentů než tradiční zapojení, což má za následek lepší charakteristiku křivky RIAA. U tohoto zapojení si můžete být jisti, že všechny vaše záznamy budou znít tak, jak to technik zamýšlel. Elektronkové zdroje proudu dále zlepšují linearitu a produkují návykově otevřený, strukturovaný zvuk. Jako zdroj proudu pro druhý stupeň zesílení jsou ve VK-P80 dvojité elektronky 6SN7.

Gramofonový předzesilovač VK-P80

Technické údaje

Napájecí zdroj:
Duo-Pak druhé generace silver/gold oil capacitors – 3.3uF pro každou fázi

Signalová cesta:
Mezistupňové vazební kondenzátory Silver/Gold oil

Vstupy:
1 x RCA

Výstupy:
Druhá generace Lundahl výstupních transformátorů
1 x RCA, 1 x XLR

Zisk při 1kHz:
Přímý – nízký: 50dB
Přímý- vysoký: 57dB

Odstup signál-šum:
Přímý – nízký: 71dB
Přímý- vysoký: 73dB

Nastavení přenosky:
Resistance (ohmy): přepínatelné od 100 do 47k
Capacitance (pf): přepínatelná od 0 do 1000

Použité elektronky:
4x 6922, 4x 6C45, 2x 6SN7

Akumulace energie:
140 joulů

Příkon:
150VA

Rozměry:
48 x 14,6 x 39,5cm (19” x 5.75″ x 15.5”)

Hmotnost:
16,3kg (36lb)

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – gramofonový předzesilovač VK-P80