Výkonový zesilovač VK-655SE

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Puntičkářský přístup, skutečné duální mono

VK-655SE, jako plně symetrický výkonový zesilovač, je konečným vyjádřením aplikované technologie zesilovačů BAT. Je k dispozici ve stereu nebo v mono verzi a obsahuje pouze 2 supervýkonné zesilovací bloky bez zpětné vazby, v čistě symetrickém zapojení. Skutečná duální mono konstrukce s nezávislými kanály, výkonovými transformátory a se samostatnými napájecími kabely pro levý a pravý kanál. Zesilovač VK-655SE, založený na puntičkářském přístupu, poskytuje maximální šířku a hloubku zvukové scény. Snadno se dá reprodukovat jak konečná mikrodynamika, tak i makrodynamika. Vylepšený napájecí zdroj napomáhá extra čisté reprodukci vyšších harmonických díky použití kondenzátorů 2. generace plněných olejem, které výrazně snižují hladinu šumu.

Obrovský výkon: Dost energie na zvednutí většiny reprobeden ze země…

Puntičkářský přístup BAT v cestě signálu ve VK-655SE bez negativní zpětné vazby přispěl k dosažení velké šířky pásma a linearity obvodu, obojí je založeno výhradně na tranzistorech typu N-Channel MOSFET.
Velmi výkonný VK-655SE nabízí brutálně robustních 600 wattů na kanál do zátěže 4 Ω a snadno zvládne většinu reprosoustav, jaké kdy byly vyrobeny. Mono verze tyto parametry ještě zdvojnásobuje. Obsahuje neuvěřitelných 1 800 joulů úložiště energie – dost na to, aby se většina reprobeden vznesla o 1 metr nad zem! Tedy vysoký výkon, kombinovaný s úložištěm o velké energii.

Úžasná reprodukce hudby: Rychlost, třesk, dynamika

Dynamická schopnost reagovat stírá rozpoznatelný rozdíl mezi živou a reprodukovanou hudbou. VK-655SE sdružuje rychlost, třesk a dynamický rozsah s rozšířenou, hlubokou zvukovou scénou a vynikající věrností zabarvení a textury nástrojů a hlasů. Zvuk výkonových zesilovačů VK-655SE a REX 3 směřuje ke stejnému konečnému cíli: k úžasné reprodukci hudby, nezávislé na použitých zařízeních. Pouze ty nejkvalitnější díly použité v celém zesilovači BAT VK-655SE umožňují poskytnout velmi transparentní náhled na jakoukoli hudbu, kterou si budete přehrávat. Je čas, abyste si tento okouzlující zvukový zážitek prožili sami.

„Obrovský výkon zesilovače VK-655SE (300 wattů na kanál do reprobeden 8 Ω nebo 600 wattů do 4 Ω) umožňuje vybudit i ty nejnáročnější reprosoustavy.“

Jeff Dorgay, TONEAudio 

Výkonový zesilovač VK-655SE

Technické údaje

Výstup na kanál při 8Ω / 4Ω
300W / 600W

Konverze na Mono 
pouze tovární

Výstup v mono konfiguraci 8Ω / 4Ω
400W / 700W

Frekvenční rozsah
3 Hz až 250 kHz

THD při plném výkonu
0,2%

Vstupní impedance – stereo verze
100 kΩ

Vstupní impedance – mono verze
50 kΩ

Zisk (jmenovitý do 8Ω)
26 dB

Osazení elektronkami
ne

Napájecí kabel
2

Dálkového ovládání

Vstup a výstup spouštěče 12V

Příkon (nečinný / plný výkon)
400 W / 2000 W

Rozměry
48 x 24 x 60 cm  /  19 „x 9,5“ x 23,5 „

Hmotnost
54 kg  /  120 lb.