Výkonový elektronkový zesilovač VK-56

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Kompaktní konstrukce, vynikající výkon, přijatelná cena

Zesilovač VK-56 od BAT představuje pečlivé uplatnění principů moderního designu při vývoji kompaktního, cenově dostupného a snadno použitelného elektronkového zesilovače, který ve své třídě stanovuje nový standard pro hudebnost. Výsledkem je jedinečná kombinace plně symetrické topologie s celotriodovou konstrukcí a automatickým nastavení předpětí jednotlivých výstupních elektronek. Úžasně jednoduchá cesta k upgradu na monoblok – vše v kompaktnějším provedení než v jakém byly předchozí elektronkové zesilovače značky BAT. Kromě toho je VK-56 k dispozici ve stříbrné barvě – se stříbrným čelním panelem a elegantním zadním obloukem.

Hlavní přednost: stejná duální konstrukce jako ve
vlajkovém výkonovém zesilovači REX

Mnoho příznivců značky BAT vyslovilo přání, aby byl na trhu menší a cenově dostupnější lampový zesilovač, splňující naše přísné konstrukční standardy při současném poskytnutí kvazi-live zvuku BAT. VK-56 je odpovědí na jejich sny.
Zesilovač VK-56 (55 wattů na kanál ve stereu, 110 wattů v můstkovém zapojení mono) se stejnou výkonovou dvojitou triodou 6C33C-B, která je použita ve vlajkové lodi REX společnosti BAT, poskytující energii, jaká je potřebná i pro obtížné nízkoimpedanční reproduktory. Můžete si jednoduše vybrat stereofonní nebo mono verzi – podle Vašeho výběru reproduktorů a velikosti místnosti. VK-56 lze kdykoli upgradovat na VK-56SE.

Inteligentní automatické nastavení předpětí – jistý výsledek

Pokroková konstrukce tohoto výkonového zesilovače eliminuje tradiční problémy spojené s většinou výkonových elektronkových zesilovačů – je to neustálá potřeba nastavovat a přestavovat správné předpětí výstupních elektronek. Zesilovač VK-56 se vyznačuje inteligentním automatickým  nastavením předpětí, které se přizpůsobuje změnám síťového napětí a stárnutí elektronek. Každá výstupní elektronka má svůj vlastní vyhrazený obvod předpětí. Obvod automatického nastavení předpětí také zajišťuje, že Váš VK-56 zní skvěle již od prvních minut poslechu. Okamžitě zažijete jasnou čistotu ve středních pásmech, výkon a dynamiku, díky nimž se BAT stal jednou z nejuznávanějších značek v top třídě audia. Vše, co musíte udělat, je poslouchat!

Výkonový zesilovač VK-56

Technické údaje

v přípravě

Dokumenty ke stažení

 

Tisková zpráva VK-56