Předzesilovač VK-53SE

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Špičkové výstupní transformátory pro nejvyšší hudební čistotu a kompaktnost

VK-53SE je náš nejlepší kompaktní předzesilovač, jaký kdy společnost BAT nabídla. Vyznačuje se transformátory vázanou topologií s proudovou zatížitelností a jednostupňovým zesílením. Transformátorem spřažené výstupy posunují možnosti tohoto plně symetrického designu bez zpětné vazby na vyšší úroveň. Tyto transformátory nahrazují zastaralé výkonové kondenzátory typu Six-Pak od BAT tradičními výstupními transformátory s amorfními jádry. Každý je odstíněn pouzdrem z mumetalu pro maximální čistotu vstupního signálu a izolaci šumu. Po elektrické stránce tyto transformátory významně zlepšují schopnost VK-53SE vybudit nízkoimpedanční zátěže. Co se týče zvuku, nabízejí větší dynamiku, průzračnost, celkové rozlišení a hutnější organický obraz hudby.

Uživatelsky přívětivé rozhraní a možnosti šité na míru

VK-53SE se může pochlubit jedním z nejlepších a nejflexibilnějších uživatelských rozhraní ve vyšší kategorii a nesčetnými možnostmi přizpůsobení např. od plynulého ztlumení do “mute” nebo pojmenování vstupů. VK-53SE lze také plně upgradovat na předzesilovač Rex II. Vždy si můžete nastavit potřebnou hlasitost pomocí patentovaného elektronického potenciometru se 140 kroky, s rozlišením 0,5 dB. Diskrétní bezindukční odpory odvádí nevyužitý signál do zemnícího bodu. VK-53SE s nejhlubšími basy, mimořádnou dynamikou a větším pocitem průzračnosti je pro Vás novou výzvou.

Osm superelektronek 6H30 pod kapotou

Více než před deseti lety představila společnost BAT světu superelektronku 6H30. VK-53SE pokračuje hrdě v používání osmi těchto superelektronek 6H30 k vytvoření mimořádně vysokého proudu a nízkoimpedanční budicí kapacity. Jak píše BAT na úvod: „Srovnání elektronky 6H30 se standardem 6922 je jako srovnání Formule 1 s rodinným sedanem.“ Ve VK-53SE se signál účinně přenáší pouze přes jeden zesilovací stupeň. Obvod Unistage™ poskytuje velmi jednoduché zesílení příchozího signálu, a to pouze jednou, bez použití globální zpětné vazby, aby se při integritě průchozího signálu vrátil stejnou cestou.

Předzesilovač VK-53SE

Technické údaje

Vstupy
5 XLR

Výstupy – Main
2 XLR

Výstupy – Tape
1 XLR

Maximální zisk
18 dB

Globální zpětná vazba
žádná

Ovládání hlasitosti
0,5dB

Ovládání hlasitosti – počet kroků
140

Frekvenční rozsah
2 Hz až 200 kHz

Vstupní impedance (min.)
100 kΩ

Impedance výstupu
200 Ω

Šum (nevážený)
-110 dB

Zkreslení na výstupu 2V
0,005%

Maximální výstupní signál
40V

Absolutní polarita

přepínatelná

Příkon
250 VA

Osazení elektronkami
8x 6H30

Rozměry
48 x 14,5 x 39 cm  /  19 “x 5,75” x 15,5 “

Hmotnost
20 kg  /  45 lb.

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač VK-53SE