Předzesilovač VK-33SE

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Výjimečně dobrá konstrukce transformátoru

Se svými novými transformátory spřaženými výstupy a vynikajícím uživatelským rozhraním nabízí VK-33SE jak extrémní dynamičnost a průzračnost hudebního obrazu, tak také nejlepší všestrannost použití. Výsledkem intenzivního vývoje je, že každý z transformátorově spřažených výstupů předzesilovače je odstíněn pouzdrem z mumetalu, což je pro udržení čistoty přenosu signálu konstrukčně podstatně lepší než jakýkoli kondenzátor. Věrný své tradici, VK-33SE používá superelektronku 6H30 k vytvoření nízkoimpedančního zesilovacího stupně s vysokou zátěží. Pro co největší všestrannost zahrnuje plně symetrický VK-33SE kombinaci XLR a RCA vstupů a výstupů.

Jedinečné rozhraní a možnosti

VK-33SE se dá použít ihned po vybalení z krabice. Jas displeje můžete pohodlně nastavit z Vašeho křesla pomocí dálkového ovladače BAT. Hudbu zeslabíte stiskem tlačítka. Přepněte fázi, abyste zjistili, zda je nahrávka vytvořena v obrácené absolutní polaritě a pojmenujte své vstupy. Např. pojmenujte vstup pro domácí kino „DK“. Poté upravte hlasitost vstupu Vašeho domácího kina a ovládejte ji dálkovým ovladačem. Také na milovníky analogu je pamatováno. Mohou si objednat VK-33SE s upgradem pro gramofonovou přenosku VK-P3 od BAT pro MM i MC přenosky.

Už se nikdy netrapte s úrovní hlasitosti

Signál je v předzesilovači VK-33SE zpracováván pouze jednostupňovým zesílením. Obvod Unistage™ poskytuje zesílení příchozího signálu pouze jednou a nepoužívá žádnou globální zpětnou vazbu. Ve VK-33SE si nastavíte vždy tu správnou hlasitost. Patentovaný potenciometr hlasitosti nabízí 140 kroků regulace s rozlišením 0,5 dB, které poskytuje přesné a opakovatelné nastavení hlasitosti. Užívejte si krásu svých oblíbených nahrávek.

Předzesilovač VK-33SE

Technické údaje

Vstupy
2x XLR + 3x RCA

Výstupy – Main
1x XLR + 1x RCA

Výstupy – Tape
1x RCA

Maximální zisk
18 dB

Globální zpětná vazba
žádná

Rozlišení ovládání hlasitosti
0,5dB

Ovládání hlasitosti – počet kroků
140

Frekvenční rozsah
2 Hz až 200 kHz

Vstupní impedance (min.)
100 kΩ

Výstupní impedance
300Ω

Šum (nevážený)
-96 dB

Zkreslení na výstupu 2V
0,005%

Maximální výstupní signál
30V

Absolutní polarita

přepínatelná

Příkon
150VA

Osazeno elektronkami
4x 6H30, 2x 6C19

Rozměry
48 x 14,5 x 39 cm  /  19 “x 5,75” x 15,5 “

Hmotnost
18 kg   /  40 lb.

Dokumenty ke stažení

 

Příručka k produktu
Produktový list – Předzesilovač VK-33SE