Výkonový elektronkový zesilovač VK-56SE

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Ochranný obvod „bez pojistky“ pro vylepšený zvuk a uživatelský komfort

V případě, že dojde k přetížení výstupní elektronky, stačí přepnout síťový vypínač na VK-56SE a obnoví se normální provoz. Bezpojistkový ochranný obvod ve VK-56SE je kombinován s prvotřídním obvodem automatického nastavení předpětí, který eliminuje potřebu neustálého nastavování a přestavování správného nastavení předpětí koncových elektronek. Žádné elektronky, které by potřebovaly řešit nastavení předpětí, žádná výměna pojistek.

Výstupní výkonová trioda
6C33C-B a elektronkové proudové zdroje

VK-56SE poskytuje 55 wattů na kanál ve stereu nebo mohutných 110 wattů na kanál v konfiguraci monoblok. VK-56SE používá na výstupu triodu 6C33C-B, která nabízí mnohokrát větší dodávku proudu než elektronka 6550 / KT90, použitá ve většině tradičních elektronkových zesilovačů. VK-56SE také zahrnuje elektronkové zdroje proudu pro první stupně zesílení, aby poskytl nezapomenutelně oduševnělý obraz harmonické textury a nástrojový témbr. Vaše nahrávky budou znít živěji, s plnějším poslechem jejich vnitřních detailů.

Inteligentní cesta k upgradu

Stereofonní VK-56SE lze kdykoli upgradovat na mono zesilovač. Zbrusu nová základní deska, umožňující rovněž kompletní upgrade modelu VK-56 na VK-56SE. Díky vyloučení pojistek z jeho konstrukce, zní VK-56SE ještě jasněji než jeho uznávaní předchůdci – hlouběji do surové emocionální síly, která propůjčuje hudbě průzračnost a absorbuje detaily.

Výkonový zesilovač VK-56SE

Technické údaje

v přípravě

Dokumenty ke stažení

 

Tisková zpráva VK-56SE