Gramofonový předzesilovač VK-P6SE

K dispozici ve stříbrné nebo černé barvě

Six-Pak a zesilovací stupeň s elektronkami 6C45 přispívají k vynikajícím reprodukci

VK-P6SE od BAT používá konfiguraci zesilovacího stupně Special Edition a výstupní Six-Pak olejové kondenzátory. VK-P6SE, je jedna ze složitějších inženýrských konstrukcí od BAT používáající m.j. 10 elektronek v režimu dual mono se symetrickou topologii bez zpětné vazby. Zesilovací stupeň Special Edition využívá elektronky 6C45 ke zlepšení elektrického výkonu a dosažení většího zesílení a otevřenějšího, průzračnějšího zvuku. Konstrukce dual mono a obrovská filtrace jsou zúročeny flexibilitou při použití jakékoliv přenosky. Začleněním gramofonového předzesilovače VK-P6SE do reprodukčního řetězce bude Vaše emocionální uspokojení po zásluze odměněno.

Extrémní flexibilita, lineární zvuk s velkou vzdušností

VK-P6SE využívá standard RIAA (Recording Industry Association of America), což umožňuje snadné nastavení a významné potlačení šumu v běžném režimu. Tento obvod je zcela pasivní a má méně komponentů než tradiční provedení, což se příznivě promítá do vylepšeného průběhu křivky RIAA. S tímto obvodem si můžete být jisti, že všechny vaše nahrávky budou znít tak, jak to zamýšlel technik záznamu. Elektronkové zdroje proudu dále zlepšují linearitu a poskytují otevřenější a strukturovanější zvuk. Dvojice elektronek 6SN7 fungují jako zdroje proudu pro druhý zesilovací stupeň.

Obrovská síla a pečlivě navržená deska s obvody Vám umožní slyšet více…

Model VK-P6SE, který překonává dřívější gramofonový předzesilovač VK-P10 v mnoha ohledech, zavádí v BAT nový benchmark test pro poměr výkon / cena. Používá stejné odolné šasí, které se používá u špičkových produktů BAT. Topologie dual mono se dvěma masivními toroidními výkonovými transformátory – tedy se stejnými součástmi, jako v předzesilovači BAT REX 3. Odtud jde energie do velkokapacitních kondenzátorů energie, které by jim mohly závidět mnohé výkonové zesilovače. Puristický přístup při navrhování plošných spojů na poskytuje nejkratší možnou cestu signálu.

Gramofonový předzesilovač
VK-P6SE

Technické údaje

Vstupy
1x RCA

Výstupy
1x XLR

Zisk při 1 kHz
Přímý – nízký: 50dB
Přímý – vysoký: 55 dB

Poměr signálu k šumu
Nízký zisk: 71 dB
Vysoký zisk: 73 dB

Odpor při zatížení cartridge (Ω): 
Volitelný od 100 do 47k

Kapacitní odpor (pf):
Volitelný od 100 do 1000

Osazení elektronkami:
4x 6922, 4x 6C45, 2x 6SN7

Akumulace energie zdroje
140 joulů

Příkon
150 VA

Rozměry
48 x 14,5 x 39 cm   /  19 “x 5,75” x 15,5 “

Hmotnost
18 kg  /  40 lb.